Strona główna| Mapa serwisu| Newsletter

O nas

Moglibyśmy chwalić się liczbami – ilu mamy lektorów, z jakim doświadczeniem, od jak dawna istniejemy na rynku i ile dzieci dzięki nam nigdy nie zaśpiewa „we don’t need no education”. Moglibyśmy wymieniać metody, jakimi posługujemy się w pracy z uczniami oraz różnorodne pomocne naukowe, które temu towarzyszą. Ale to mógłby zrobić każdy.

Pytasz więc, dlaczego my? Bo poza tym wszystkim, co mają również inne szkoły językowe, KidsCompany to przede wszystkim zespół młodych, wesołych ludzi z dużym dystansem do siebie i ogromną cierpliwością, którzy rozumieją, że najefektywniejszym sposobem nauki języka obcego na etapie wczesnoszkolnym jest zabawa. Uczymy – bawiąc, bawimy – ucząc, przyzwyczajając dzieci do myślenia, że nauka języków jest przyjemną rozrywką, a nie przymusem i przykrą koniecznością.

Nasza akademia została stworzona z pasji nauczania, to szkoła językowa dla dzieci - tych dużych, małych i najmniejszych. KidsCompany to nie tylko Warszawa-Ursynów, dojedziemy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Dlaczego my

Obiecywaliśmy co prawda, że nie będziemy chwalić się liczbami, ale skoro mamy czym… dlaczego nie! KidsCompany to 25 lektorów, łącznie z ponad 100-letnim doświadczeniem oraz niezmierzonymi pokładami entuzjazmu, cierpliwości i wyrozumiałości dla swoich 2500 małych studentów w 80 różnych placówkach. KidsCompany to również autorski program nauczania, opieka metodyczna wydawnictwa Macmillan oraz znak jakości KidsZone pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Przede wszystkim jednak, KidsCompany to ludzie kochający swoją pracę i czerpiący satysfakcję z osiągnięć podopiecznych. I choć naszym mottem jest nauka poprzez zabawę, do procesu kształcenia podchodzimy bardzo poważnie i profesjonalnie, każde dziecko traktując indywidualnie i każdemu poświęcając należytą uwagę. Wierzymy bowiem, że kluczem do sukcesu jest systematyczne, pomysłowe zaprzyjaźnianie dzieci z językiem, do czego nasi młodzi, dynamiczni lektorzy są doskonale przygotowani.

Poznaj naszych lektorów

Nasza metoda